بهتا موزیک » دانلود آهنگ های الکترونیک 

دانلود آهنگ های الکترونیک 

3.1
(64)

دانلود آهنگ الکترونیک 

با بهتا موزیک همراه شوید برای دانلود گلچین بهترین آهنگ های الکترونیک خفن و بیس دار  و ورزشی ، دانلود آهنگ الکترونیک 2020

Download electronic songs

دانلود آهنگ الکترونیک 

دانلود گلچین آهنگ های الکتروینک با بهترین کیفیت

 

تاریخچه آهنگ الکترونیک

 

موسیقی الکترونیکی موسیقی است که از آلات موسیقی الکترونیکی ، سازهای دیجیتال یا فناوری موسیقی مبتنی بر مدار استفاده می کند. می توان بین صدایی که با استفاده از ابزار الکترومکانیکی تولید می شود (موسیقی الکتروآکوستیک) و آن که فقط با استفاده از الکترونیک تولید می شود ، تمایز قائل شد.  ابزارهای الکترومکانیکی دارای عناصر مکانیکی مانند رشته ها ، چکش ها و عناصر الکتریکی مانند پیکاپ های مغناطیسی ، تقویت کننده های قدرت و بلندگوها هستند.

نمونه هایی از دستگاه های تولید صدا الکترومکانیکی شامل تلهارمونیوم ، ارگ هاموند ، پیانوی الکتریکی و گیتار الکتریکی است که به طور معمول بلندتر می شوند تا نوازندگان و مخاطبان بتوانند با تقویت کننده ساز و کابینت بلندگو بشنوند. سازهای الکترونیکی خالص سیم ارتعاشی ، چکش یا مکانیسم های تولید صدا دیگر ندارند. دستگاه هایی مانند theremin ، سینتی سایزر و کامپیوتر می توانند صداهای الکترونیکی تولید کنند.

اولین دستگاه های الکترونیکی برای اجرای موسیقی در اواخر قرن نوزدهم ساخته شد و اندکی پس از آن ، آینده پژوهان ایتالیایی صداهایی را کشف کردند که موسیقی دانسته نشده بودند. در طی دهه های 1920 و 1930 ، سازهای الکترونیکی معرفی شدند و اولین ساخته های سازهای الکترونیکی ساخته شدند. در دهه 1940 ، نوار صوتی مغناطیسی به نوازندگان اجازه می داد تا صداها را نوار بزنند و سپس با تغییر سرعت یا جهت نوار ، آنها را اصلاح کنند و این امر منجر به توسعه موسیقی نوار الکتروآکوستیک در دهه 1940 ، در مصر و فرانسه می شود. بتن موسیقی که در سال 1948 در پاریس ایجاد شد ، مبتنی بر ویرایش قطعات ضبط شده از صداهای طبیعی و صنعتی بود.

موسیقی که فقط از ژنراتورهای الکترونیکی تولید می شود اولین بار در آلمان در سال 1953 تولید شد. موسیقی الکترونیکی نیز از دهه 1950 در ژاپن و ایالات متحده ایجاد شد. تحول مهم جدید ظهور رایانه ها برای ساخت موسیقی بود. ترکیب الگوریتمی با رایانه اولین بار در دهه 1950 نشان داده شد (اگرچه ترکیب الگوریتمی فی نفسه بدون کامپیوتر خیلی زودتر اتفاق افتاده بود ، به عنوان مثال موزیک Musikalisches Würfelspiel)

تا اینجا امدی نمیخوای یه امتیاز بدی ؟

امتیاز متوسط 3.1 / 5. تعداد رای: 64

بدون رای تا کنون.اولین کسی باشید که این پست را رتبه بندی می کند

دیدگاه خود را بگذارید

  • M 11 نوامبر 2021

    سالها بود دنباله یکی از این اهنگا میگشتم .که اینجا پیداش کردم اهنگ الکترونیک قدیمی شماره یک. وای دمتون گرم